Дебют КМЗ 25-40

В Україні з’явився новий виробник автокранів (за матеріалами AUTO-Consulting).

На виставці “Коммунтех-2021” відбувся дебют нового виробника автокранів – ТОВ “Київський машинобудівельний завод” (КМЗ).
Підприємство є новим, але планує активно завойовувати ринок у сегменті 25-тонних автокранів.

КМЗ, в якості шасі обрав китайський SITRAK, на який і була змонтована кранова установка гп 25 т з довжиною стріли до 40 м.
В образі кабіни автокрана також помітна китайська модель, але цього КМЗ не приховує, що за основу був взятий китайський аналог.
Однак локалізація виробництва в Україні дала можливість вийти на ціну такого автокрана у 5 млн. гривень.

У майбутньому планах КМЗ розвивати виробництво та номенклатуру автокранів, а також оволодіти випуском самоскидних кузовів.

Як повідомив AUTO-Consulting комерційний директор КМЗ Євген Молодчик, у Києві створено інженерний центр спеціалістів, які раніше вже працювали в виробництві автокранів та іншої підйомної техніки.
І представлений перший зразок автокрана КМЗ 25-40 – це лише перший крок. Завод планує випускати і інші моделі автокранів, які потребує  ринок спецтехніки.
Можна побажати лише успіхів новому виробнику, який вирішив вийти на ринок з такого складного сегмента. Можливо, колишня слава українських виробників автокранів все-таки буде відроджена.

0 коментарів