Зроблено для українців

Сьогодні офіційно відбулася презентація КАТАЛОГУ виробників «Українська техніка для громад». Проєкт спрямований на популяризацію української техніки та транспортних засобів серед вітчизняних покупців, надання замовникам інформації про наявних українських виробників техніки для громад, а також на сприяння збільшенню попиту на товари, виготовлені в Україні.

Президент Федерації Укравтотранс Ігор Шкіря висловив подяку організаторам заходу та обговорив питання порушення Закону про локалізацію під час проведення тендерів з Першим віце-прем’єр-міністром України, Міністром економіки України Юлією Свириденко.

ТОВ “Київський машинобудівельний завод” активно взяв участь у заході “Зроблено в Україні”. Зокрема, був представлений автокран KMZ 25-40. Зацікавлені підприємці отримали консультації від фахівців нашого заводу і мали можливість переконатися, що українські автокрани не поступаються за якістю імпортним аналогам. Вся лінійка техніки КМЗ презентована в національному каталозі “Українська техніка для громад”.

Ініціатива була реалізована ФРУ спільно з Міністерством економіки України, Асоціацією міст України, Офісом народного депутата Дмитра Кисилевського в рамках політики “Зроблено в Україні” та за участю вітчизняних виробників.

0 коментарів