Презентуємо свою продукцію в рамках проекту “Зроблено в Україні”

ТОВ “Київський машинобудівельний завод” анонсує свою участь у проекті “Зроблено в Україні”, в рамках якого керівники громад та комунальних підприємств зможуть детальніше ознайомитися з продукцією заводу через каталог «Українська техніка для громад». Співініціатором цього каталогу виступила Федерація роботодавців України, а офіційна презентація відбудеться 28 травня на території МВЦ у Києві.

У каталозі представлено 32 виробника з 14 областей України, що пропонують більше 225 товарних позицій.

Переваги для громад при замовленні техніки у вітчизняних виробників:

  • Локальна база компонентів дозволяє економити кошти на сервісному обслуговуванні.
  • Українські виробники більш гнучкі у переговорах і готові змінювати свій продукт під замовника.

Що важливо,замовлення техніки у одного українського виробника запускає роботу багатьох підприємств по всій країні. Кошти, витрачені на закупівлю української техніки, через податки повертаються в громади та наповнюють державний бюджет.

Київський машинобудівельний завод не тільки продовжує випускати техніку, але й розробляє нові види продукції з українською складовою, такі як:

Ця техніка, розроблена і вироблена українцями, має наповнювати парки українських громад, забезпечуючи їх надійною і сучасною технікою.

Більше про продукцію Київського машинобудівельного заводу можна буде дізнатися на презентації каталогу, яка відбудеться 28 травня у Києві. Запрошуємо всіх зацікавлених осіб взяти участь у цій події та підтримати вітчизняного виробника!

0 коментарів